Kuidas saada linnas Paide asukohta Baltic Bolt: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Baltic Bolt jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Baltic Bolt jõudmiseks on:

  • Pärnuvälja on 102 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 668 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Reopalu on 1113 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Baltic Bolt juures?

Need Buss liinid peatuvad Baltic Bolt juures: 410.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Baltic Bolt linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Baltic Bolt? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Baltic Bolt pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Baltic Bolt jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Baltic Bolt lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnuvälja; Raudtee; Reopalu.

Sihtpunkti Baltic Bolt jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 410

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Baltic Bolt.

Muudame sihtpunkti Baltic Bolt sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Baltic Bolt, Paide
Lihtsam saada Baltic Bolt kasutades app!