Kuidas saada linnas Paide asukohta As Toode: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti As Toode jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti As Toode jõudmiseks on:

  • Pärnuvälja on 115 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 488 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paide Bussijaam on 1036 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad As Toode juures?

Need Buss liinid peatuvad As Toode juures: 390, 410.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta As Toode linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti As Toode? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti As Toode pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti As Toode jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile As Toode lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnuvälja; Raudtee; Paide Bussijaam.

Sihtpunkti As Toode jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 390, 410

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast As Toode.

Muudame sihtpunkti As Toode sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

As Toode, Paide
Lihtsam saada As Toode kasutades app!