Kuidas saada linnas Paide asukohta Paide Linna Staadion: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Paide Linna Staadion jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Paide Linna Staadion jõudmiseks on:

  • Raudtee on 778 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnuvälja on 798 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Paide Linna Staadion juures?

Need Buss liinid peatuvad Paide Linna Staadion juures: 390, 410.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Paide Linna Staadion linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Paide Linna Staadion? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paide Linna Staadion pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paide Linna Staadion jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Paide Linna Staadion lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raudtee; Pärnuvälja.

Sihtpunkti Paide Linna Staadion jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 390, 410

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paide Linna Staadion.

Muudame sihtpunkti Paide Linna Staadion sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paide Linna Staadion, Paide
Lihtsam saada Paide Linna Staadion kasutades app!