Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Buss nr 17A: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Buss nr 17A jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Buss nr 17A jõudmiseks on:

  • Lilleküla on 186 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lilleküla Jaam on 432 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Endla on 473 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Buss nr 17A juures?

Need Buss liinid peatuvad Buss nr 17A juures: 108, 129, ELR5, ELR51, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Buss nr 17A linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Buss nr 17A? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Buss nr 17A pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Buss nr 17A jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Buss nr 17A lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lilleküla; Lilleküla Jaam; Endla.

Sihtpunkti Buss nr 17A jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 129, ELR5, ELR51, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Buss nr 17A.

Muudame sihtpunkti Buss nr 17A sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Buss nr 17A, Tallinn
Lihtsam saada Buss nr 17A kasutades app!