Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Cliff: Buss?

Suunajuhised asukohta Cliff, Meremäe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Cliff lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Cliff juures?

    Need Buss liinid peatuvad Cliff juures: 254, 274.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Cliff linnas Meremäe

Tahad teada, kuidas saada linnas Meremäe, Eesti sihtpunkti Cliff? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Cliff pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Cliff jõudmiseks.

Sihtpunkti Cliff jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 254, 274

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Cliff.

Muudame sihtpunkti Cliff sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Meremäe, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Cliff, Meremäe
Lihtsam saada Cliff kasutades app!