Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Kerepäälse: Buss?

Suunajuhised asukohta Kerepäälse, Vastseliina, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kerepäälse lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kerepäälse jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kerepäälse jõudmiseks on:

  • Kerepäälse on 352 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kerepäälse juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kerepäälse juures: 274, 32, 48A.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kerepäälse linnas Vastseliina

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastseliina, Eesti sihtpunkti Kerepäälse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kerepäälse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kerepäälse jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kerepäälse lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kerepäälse.

Sihtpunkti Kerepäälse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 274, 32, 48A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kerepäälse.

Muudame sihtpunkti Kerepäälse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastseliina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kerepäälse, Vastseliina
Kerepäälse, Vastseliina Kerepäälse on Võrumaal Võru vallas asuv küla. Aastatel 1991–1997 asus küla Meremäe vallas ja 1998–2017 (kuni Eesti omavalitsuste haldusreformini) Vastseliina vallas. 1684. aasta kaardi järgi oli Kerepäälse koht veel asustamata. 18. sajandi lõpul oli seal aga juba mitme perega talurühm ja 1782 nimetati isikut Kerepelse Ado, mis ongi kohanime esmamainimine. 1820 nimetati juba Kerrepelse küla. See asus Vastseliina kihelkonnas ja kuulus Vastseliina mõisale.Külanimi tuli samanimeliselt looduskohalt, mille nime tähendus on teadmata, sest sõnal "kere" pole sobivat tähendust. Marja Kallasmaa võrdles seda Saaremaal asuva loodusnimega Kõrepealne, mis tähendab 'kõrge kuiv maa'. See võib sobida Kerepäälselegi, kus maa on liivane ja kuiv. Võrumaal tuntakse kõrget kuiva maad sõnaga "korõndik". Kuid Kerepäälse nimes on teine täht algusest peale olnud just e, mitte o või õ, sest 1820. aasta kirjutaja on juba ilusasti kasutanud õ-tähte seal, kus seda hääldati. Kerekunnu mägi Haanja kandis sisaldab sedasama teadmata tähendusega sõna "kere".
Lihtsam saada Kerepäälse kasutades app!