Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Hinniala: Buss?

Suunajuhised asukohta Hinniala, Vastseliina, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Hinniala lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Hinniala juures?

    Need Buss liinid peatuvad Hinniala juures: 274, 32, 48C.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Hinniala linnas Vastseliina

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastseliina, Eesti sihtpunkti Hinniala? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hinniala pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hinniala jõudmiseks.

Sihtpunkti Hinniala jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 274, 32, 48C

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hinniala.

Muudame sihtpunkti Hinniala sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastseliina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hinniala, Vastseliina
Lihtsam saada Hinniala kasutades app!