Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Kangavitsa: Buss?

Suunajuhised asukohta Kangavitsa, Meremäe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kangavitsa lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kangavitsa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kangavitsa juures: 274, 95.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kangavitsa linnas Meremäe

Tahad teada, kuidas saada linnas Meremäe, Eesti sihtpunkti Kangavitsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kangavitsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kangavitsa jõudmiseks.

Sihtpunkti Kangavitsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 274, 95

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kangavitsa.

Muudame sihtpunkti Kangavitsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Meremäe, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kangavitsa, Meremäe
Lihtsam saada Kangavitsa kasutades app!