Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Paklova: Buss?

Paklova kaart

Suunajuhised asukohta Paklova, Meremäe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Paklova lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Paklova?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Paklova juures?

    Need Buss liinid peatuvad Paklova juures: 47, 48B, 48C.

    Rohkem andmeid
Paklova kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paklova linnas Meremäe

Tahad teada, kuidas saada linnas Meremäe, Eesti sihtpunkti Paklova? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paklova pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paklova jõudmiseks.

Sihtpunkti Paklova jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 47, 48B, 48C

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paklova.

Muudame sihtpunkti Paklova sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Meremäe, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paklova, Meremäe
Paklova, Meremäe Paklova (ka: Pakluva, Väiko-Paklova, Väike-Paklova, Maloje-Paklovo, Pakla, Orundi, Oru) on küla Võrumaal Setomaa vallas. 2000. ja 2011. aasta rahvaloenduse andmetel külas püsielanikke ei olnud. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Meremäe valda.
Lihtsam saada Paklova kasutades app!