Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta Euronics: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Euronics jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Euronics jõudmiseks on:

  • Kk Geneva on 59 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kangelaste Maja on 235 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võidu on 315 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Euronics juures?

  Need Buss liinid peatuvad Euronics juures: 8, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Euronics linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Euronics? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Euronics pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Euronics jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Euronics lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kk Geneva; Kangelaste Maja; Võidu.

Sihtpunkti Euronics jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 8, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Euronics.

Muudame sihtpunkti Euronics sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Euronics, Narva
Lihtsam saada Euronics kasutades app!