Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Järve Mets: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Järve Mets jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Järve Mets jõudmiseks on:

  • Viljandi Maantee on 385 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 526 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Virve on 816 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Järve Mets juures?

Need Buss liinid peatuvad Järve Mets juures: 116, 36, 45, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Järve Mets linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Järve Mets? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Järve Mets pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Järve Mets jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Järve Mets lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viljandi Maantee; Risti; Virve.

Sihtpunkti Järve Mets jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116, 36, 45, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Järve Mets.

Muudame sihtpunkti Järve Mets sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Järve Mets, Tallinn
Lihtsam saada Järve Mets kasutades app!