Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sahver: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sahver jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sahver jõudmiseks on:

  • Virve on 145 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 477 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Järve on 590 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sahver juures?

Need Buss liinid peatuvad Sahver juures: 32, 45, ELR5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sahver linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sahver? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sahver pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sahver jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sahver lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Virve; Risti; Järve.

Sihtpunkti Sahver jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 32, 45, ELR5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sahver.

Muudame sihtpunkti Sahver sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sahver, Tallinn
Lihtsam saada Sahver kasutades app!