Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Risti: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Risti jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Risti jõudmiseks on:

  • Kurni on 115 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Risti on 192 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Risti juures?

Need Buss liinid peatuvad Risti juures: 191, 36, 45, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Risti linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Risti? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Risti pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Risti jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Risti lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kurni; Risti.

Sihtpunkti Risti jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 36, 45, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Risti.

Muudame sihtpunkti Risti sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Risti, Tallinn
Lihtsam saada Risti kasutades app!