Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Orava asukohta Kõvera Järv: Buss?

Kõvera Järv kaart

Suunajuhised asukohta Kõvera Järv, Orava, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kõvera Järv lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kõvera Järv?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kõvera Järv juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kõvera Järv juures: 86A, 92E, 92F.

    Rohkem andmeid
Kõvera Järv kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kõvera Järv linnas Orava

Tahad teada, kuidas saada linnas Orava, Eesti sihtpunkti Kõvera Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kõvera Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kõvera Järv jõudmiseks.

Sihtpunkti Kõvera Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 86A, 92E, 92F

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kõvera Järv.

Muudame sihtpunkti Kõvera Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Orava, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kõvera Järv, Orava
Kõvera Järv, Orava Kõvera järv (ka Orava Kõverajärv) on järv Võrumaal Kõvera külas. Kõvera järv asub Orava raudteejaamast 2 km kagu pool, järv on põhja-lõuna suunas piklik, kus põhjaosa on kõverdunud lääne suunas. Kõige sügavam koht asub järve põhjaosas, samas on ka lõunaosa sügavus kuni 12,5 meetrit.
Lihtsam saada Kõvera Järv kasutades app!