Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Köök Ja Kook: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Köök Ja Kook jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Köök Ja Kook jõudmiseks on:

  • Nõmme on 328 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Köök Ja Kook juures?

Need Buss liinid peatuvad Köök Ja Kook juures: 36, 45, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Köök Ja Kook linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Köök Ja Kook? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Köök Ja Kook pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Köök Ja Kook jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Köök Ja Kook lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nõmme.

Sihtpunkti Köök Ja Kook jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 36, 45, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Köök Ja Kook.

Muudame sihtpunkti Köök Ja Kook sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Köök Ja Kook, Tallinn
Lihtsam saada Köök Ja Kook kasutades app!