Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Nõmme Põhikool: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Põhikool jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Põhikool jõudmiseks on:

  • Võsu on 171 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nõmme on 380 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nõmme Põhikool juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõmme Põhikool juures: 10, 27, 45, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõmme Põhikool linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Nõmme Põhikool? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõmme Põhikool pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõmme Põhikool jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nõmme Põhikool lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Võsu; Nõmme.

Sihtpunkti Nõmme Põhikool jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 27, 45, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõmme Põhikool.

Muudame sihtpunkti Nõmme Põhikool sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõmme Põhikool, Tallinn
Lihtsam saada Nõmme Põhikool kasutades app!