Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Kehtna Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kehtna Alajaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kehtna Alajaam jõudmiseks on:

  • Kalmistu Tee on 916 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kehtna Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Kehtna Alajaam juures: 16, 20.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kehtna Alajaam linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Kehtna Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kehtna Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kehtna Alajaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kehtna Alajaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmistu Tee.

Sihtpunkti Kehtna Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16, 20.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kehtna Alajaam.

Muudame sihtpunkti Kehtna Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kehtna Alajaam, Kehtna
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kehtna Alajaam kasutades app!