Kuidas saada linnas Karksi asukohta Konsum: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Konsum jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Konsum jõudmiseks on:

  • Karksi-Nuia on 138 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 678 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Konsum juures?

Need Buss liinid peatuvad Konsum juures: 519.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Konsum linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Konsum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Konsum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Konsum jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Konsum lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Karksi-Nuia; Kooli.

Sihtpunkti Konsum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 519

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Konsum.

Muudame sihtpunkti Konsum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Konsum, Karksi
Lihtsam saada Konsum kasutades app!