Kuidas saada linnas Karksi asukohta Kõvaküla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kõvaküla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kõvaküla jõudmiseks on:

  • Kõvaküla on 343 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kõvaküla juures?

Need Buss liinid peatuvad Kõvaküla juures: 178, 267, 346.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kõvaküla linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Kõvaküla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kõvaküla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kõvaküla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kõvaküla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kõvaküla.

Sihtpunkti Kõvaküla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 178, 267, 346

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kõvaküla.

Muudame sihtpunkti Kõvaküla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kõvaküla, Karksi
Kõvaküla, Karksi

Kõvaküla is a village in Mulgi Parish in Viljandi County in southern Estonia. It borders the villages Ainja, Äriküla, Univere, Karksi-Nuia and Karksi. Wiki

Lihtsam saada Kõvaküla kasutades app!