Kuidas saada linnas Harku asukohta Harku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Harku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Harku jõudmiseks on:

  • Uusküla on 259 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tammemäe on 940 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Instituudi on 1154 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Harku juures?

Need Buss liinid peatuvad Harku juures: 112.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Harku linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Harku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Harku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Harku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Harku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Uusküla; Tammemäe; Instituudi.

Sihtpunkti Harku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Harku.

Muudame sihtpunkti Harku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Harku, Harku
Harku, Harku Harku (German: Hark) is a small borough (Estonian: alevik) in Harku Parish, Harju County, northern Estonia. As of 2011 Census, the settlement's population was 868, of which the Estonians were 539 (62.1%). Harku was first mentioned probably in 1242 as Harkua. The only women's prison in Estonia Harku Prison is located in Harku. Politician Edgar Savisaar (born 1950) was born in the prison.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Harku jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Harku kasutades app!