Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kurni: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kurni jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kurni jõudmiseks on:

  • Risti on 354 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Liiva on 501 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kurni juures?

Need Buss liinid peatuvad Kurni juures: 256, 36, 45.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kurni linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kurni? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurni pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurni jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kurni lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Risti; Liiva.

Sihtpunkti Kurni jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 256, 36, 45

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurni.

Muudame sihtpunkti Kurni sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kurni, Tallinn
Lihtsam saada Kurni kasutades app!