Kuidas saada linnas Harku asukohta Metsa 12: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Metsa 12 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Metsa 12 jõudmiseks on:

  • Kallaste on 606 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 702 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Metsa 12 juures?

Need Buss liinid peatuvad Metsa 12 juures: 108, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Metsa 12 linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Metsa 12? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Metsa 12 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Metsa 12 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Metsa 12 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn.

Sihtpunkti Metsa 12 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Metsa 12.

Muudame sihtpunkti Metsa 12 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Metsa 12, Harku
Lihtsam saada Metsa 12 kasutades app!