Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Noorkuu 3: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Noorkuu 3 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Noorkuu 3 jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 207 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 690 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 940 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Noorkuu 3 juures?

Need Buss liinid peatuvad Noorkuu 3 juures: 41, 41B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Noorkuu 3 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Noorkuu 3? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Noorkuu 3 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Noorkuu 3 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Noorkuu 3 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Räga; Pikaliiva.

Sihtpunkti Noorkuu 3 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 41, 41B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Noorkuu 3.

Muudame sihtpunkti Noorkuu 3 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Noorkuu 3, Tallinn
Lihtsam saada Noorkuu 3 kasutades app!