Kuidas saada linnas Elva asukohta Nupu Keskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nupu Keskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nupu Keskus jõudmiseks on:

  • Arbimäe on 363 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ujula on 940 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nupu Keskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Nupu Keskus juures: 409, 452.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nupu Keskus linnas Elva

Tahad teada, kuidas saada linnas Elva, Eesti sihtpunkti Nupu Keskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nupu Keskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nupu Keskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nupu Keskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Arbimäe; Ujula.

Sihtpunkti Nupu Keskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 409, 452.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nupu Keskus.

Muudame sihtpunkti Nupu Keskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Elva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nupu Keskus, Elva
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Nupu Keskus kasutades app!