Kuidas saada linnas Saue asukohta Pääsküla Jõgi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Pääsküla Jõgi, Saue, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pääsküla Jõgi lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pääsküla Jõgi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pääsküla Jõgi jõudmiseks on:

  • Karuallika on 1157 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pääsküla Jõgi juures?

Need Buss liinid peatuvad Pääsküla Jõgi juures: 112.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pääsküla Jõgi linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Pääsküla Jõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pääsküla Jõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pääsküla Jõgi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pääsküla Jõgi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Karuallika.

Sihtpunkti Pääsküla Jõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pääsküla Jõgi.

Muudame sihtpunkti Pääsküla Jõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pääsküla Jõgi, Saue
Lihtsam saada Pääsküla Jõgi kasutades app!