Kuidas saada linnas Haljala asukohta Põdruse: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Põdruse jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Põdruse jõudmiseks on:

  • Põdruse Teemaja on 470 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põdruse on 812 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Põdruse juures?

Need Buss liinid peatuvad Põdruse juures: 15, 181, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Põdruse linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Põdruse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Põdruse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Põdruse jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Põdruse lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põdruse Teemaja; Põdruse.

Sihtpunkti Põdruse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 181, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Põdruse.

Muudame sihtpunkti Põdruse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Põdruse, Haljala
Põdruse, Haljala

Põdruse is a village in Haljala Parish, Lääne-Viru County, in northeastern Estonia. Wiki

Lihtsam saada Põdruse kasutades app!