Kuidas saada linnas Toila asukohta Pühajõe: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Pühajõe, Toila, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Pühajõe, Toila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pühajõe lähedusest

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Pühajõe juures?

Need Buss liinid peatuvad Pühajõe juures: 106, 181, 868.

Pühajõe, Toila, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pühajõe linnas Toila

Tahad teada, kuidas saada linnas Toila, Eesti sihtpunkti Pühajõe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pühajõe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pühajõe jõudmiseks.

Sihtpunkti Pühajõe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 106, 181, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pühajõe.

Muudame sihtpunkti Pühajõe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Toila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pühajõe, Toila
Pühajõe, Toila Pühajõe on küla Ida-Viru maakonnas Toila vallas. Küla on esmakordselt mainitud Taani hindamisraamatus 1241 nimega Pühhajöggi. Külas asub Pühajõe ohvrikivi. Küla territooriumile jääb Aluoja joastik ja Aluoja allikad Mägara oja alamjooksul. Külas on tähelepanuväärne Kohvimäe talu, mille elamu ja ait-laut on nimetatud kultuurimälestisteks. Külas asub Aluoja puhkekeskus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pühajõe jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Pühajõe kasutades app!