Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita Apteek: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Apteek jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Apteek jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 213 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 220 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 416 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita Apteek juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita Apteek juures: 114, 260, 288, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita Apteek linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita Apteek? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Apteek pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Apteek jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Apteek lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Pirita; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Pirita Apteek jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 260, 288, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Apteek.

Muudame sihtpunkti Pirita Apteek sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Apteek, Tallinn
Lihtsam saada Pirita Apteek kasutades app!