Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita sotsiaalkeskus: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 251 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 269 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 384 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita sotsiaalkeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita sotsiaalkeskus juures: 114, 288, 34A, 38, 49, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita sotsiaalkeskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita sotsiaalkeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Supluse Puiestee; Pirita.

Sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 288, 34A, 38, 49, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita sotsiaalkeskus.

Muudame sihtpunkti Pirita sotsiaalkeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita sotsiaalkeskus, Tallinn
Lihtsam saada Pirita sotsiaalkeskus kasutades app!