Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kauper: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kauper jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kauper jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 264 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 275 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 291 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kauper juures?

Need Buss liinid peatuvad Kauper juures: 114, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kauper linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kauper? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kauper pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kauper jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kauper lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Pirita; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Kauper jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kauper.

Muudame sihtpunkti Kauper sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kauper, Tallinn
Lihtsam saada Kauper kasutades app!