Kuidas saada linnas Valjala asukohta Sakla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sakla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sakla jõudmiseks on:

  • Sakla2 on 146 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sakla on 845 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sakla juures?

Need Buss liinid peatuvad Sakla juures: 5105.

Sakla, Valjala, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sakla linnas Valjala

Tahad teada, kuidas saada linnas Valjala, Eesti sihtpunkti Sakla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sakla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sakla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sakla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sakla2; Sakla.

Sihtpunkti Sakla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5105.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sakla.

Muudame sihtpunkti Sakla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Valjala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sakla, Valjala
Sakla, Valjala Sakla on küla Saare maakonnas Saaremaa vallas. Sakla külas moodustati Eesti NSV esimene kolhoos.Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Valjala valda. Külas on raamatukogu, perearsti vastuvõtupunkt, käsitöötuba, seltsimaja ja kaks muuseumi. Tegutseb ka tantsurühm Viktooria. Saaremaa Rallil on aastaid olnud Sakla kiiruskatse, mis läbib ka Väljaküla, Oessaaret ja Valjala-Nurme küla.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Sakla jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sakla kasutades app!