Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sisekaitseakadeemia õppemaja: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja jõudmiseks on:

  • Haljas Tee on 936 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katleri on 1097 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sisekaitseakadeemia õppemaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Sisekaitseakadeemia õppemaja juures: 12, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sisekaitseakadeemia õppemaja linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sisekaitseakadeemia õppemaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haljas Tee; Katleri.

Sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sisekaitseakadeemia õppemaja.

Muudame sihtpunkti Sisekaitseakadeemia õppemaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sisekaitseakadeemia õppemaja, Tallinn
Lihtsam saada Sisekaitseakadeemia õppemaja kasutades app!