Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Trev2 Tankla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Trev2 Tankla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Trev2 Tankla jõudmiseks on:

  • Pärnu Maantee on 406 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vana-Pääsküla on 595 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Trev2 Tankla juures?

Need Buss liinid peatuvad Trev2 Tankla juures: 10, 18, 27.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Trev2 Tankla linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Trev2 Tankla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Trev2 Tankla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Trev2 Tankla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Trev2 Tankla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnu Maantee; Vana-Pääsküla.

Sihtpunkti Trev2 Tankla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 18, 27

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Trev2 Tankla.

Muudame sihtpunkti Trev2 Tankla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Trev2 Tankla, Tallinn
Lihtsam saada Trev2 Tankla kasutades app!