Kuidas saada linnas Tartu asukohta Vikerkaare: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vikerkaare jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vikerkaare jõudmiseks on:

  • Taara Pst. on 376 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vaksali on 449 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hiie on 510 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vikerkaare juures?

Need Buss liinid peatuvad Vikerkaare juures: 20, 305, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vikerkaare linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Vikerkaare? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vikerkaare pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vikerkaare jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vikerkaare lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Taara Pst.; Vaksali; Hiie.

Sihtpunkti Vikerkaare jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20, 305, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vikerkaare.

Muudame sihtpunkti Vikerkaare sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vikerkaare, Tartu
Lihtsam saada Vikerkaare kasutades app!