Kuidas saada linnas Tartu asukohta Olerex: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Olerex jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Olerex jõudmiseks on:

  • Lõuna on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lkv on 305 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tervishoiu on 455 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Olerex juures?

Need Buss liinid peatuvad Olerex juures: 305, 307, 5, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Olerex linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Olerex? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Olerex pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Olerex jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Olerex lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lõuna; Lkv; Tervishoiu.

Sihtpunkti Olerex jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 305, 307, 5, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Olerex.

Muudame sihtpunkti Olerex sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Olerex, Tartu
Lihtsam saada Olerex kasutades app!