Kuidas saada linnas Tartu asukohta Tartu Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tartu Alajaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tartu Alajaam jõudmiseks on:

  • Lkv on 355 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tartu Maja on 540 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tartu Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Tartu Alajaam juures: 3, 37, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tartu Alajaam linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Tartu Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tartu Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tartu Alajaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tartu Alajaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lkv; Tartu Maja.

Sihtpunkti Tartu Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 37, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tartu Alajaam.

Muudame sihtpunkti Tartu Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tartu Alajaam, Tartu
Lihtsam saada Tartu Alajaam kasutades app!