Kuidas saada linnas Tartu asukohta Vilde Lokaal: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vilde Lokaal jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vilde Lokaal jõudmiseks on:

  • Raeplats on 297 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kaubamaja on 336 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hansakeskus on 372 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 390 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vilde Lokaal juures?

Need Buss liinid peatuvad Vilde Lokaal juures: 1, 210, 4, 7, 718.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vilde Lokaal linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Vilde Lokaal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vilde Lokaal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vilde Lokaal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vilde Lokaal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raeplats; Kaubamaja; Hansakeskus; Vabaduse Puiestee.

Sihtpunkti Vilde Lokaal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 210, 4, 7, 718

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vilde Lokaal.

Muudame sihtpunkti Vilde Lokaal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vilde Lokaal, Tartu
Lihtsam saada Vilde Lokaal kasutades app!