Kuidas saada linnas Tartu asukohta Shooters: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Shooters jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Shooters jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hansakeskus on 356 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 403 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 418 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Shooters juures?

Need Buss liinid peatuvad Shooters juures: 305, 4, 530, 7, 729.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Shooters linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Shooters? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Shooters pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Shooters jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Shooters lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Hansakeskus; Raeplats; Vabaduse Puiestee.

Sihtpunkti Shooters jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 305, 4, 530, 7, 729

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Shooters.

Muudame sihtpunkti Shooters sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Shooters, Tartu
Lihtsam saada Shooters kasutades app!