Liin 133
Lehetu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 133 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
133 buss (Lehetu) omab 36 peatust väljub peatusest Harju Elekter ja lõpp-peatuseks on Lehetu.
Vali altpoolt mistahes 133 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Lehetu (36 peatust)
Harju Elekter
Ehitusmarket
Tervisekeskuse
Pargi
Keskpargi
Keila Kirik
Keila Kirik
Jõe
Tuula
Suurearu
Karjatse
Kooli Tare
Pällu
Ääsmäe
Ääsmäe Kool
Ääsmäe
Allikmäe
Ruila Tee
Laitse Tee
Rallipargi
Hürjapea
Jaama Tee
Nissi Kool
Nissi Kauplus
Nissi Kool
Jaama Tee
Riisipere
Riisipere Mõis
Kivitammi
Turba
Antsuküla
Turba
Turba Kauplus
Kultuurimaja
Ees-Lehetu
Lehetu
133 KKK
Millal alustab 133 buss sõitmist?
Teenused liinil 133 buss algavad 13:00 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 133 buss sõitmise?
Teenused liinil 133 buss peatuvad 16:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 133 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Lehetu buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Lehetu buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 133 (Lehetu) bussipilet?
Liini Lehetu (Lehetu) buss pilet on vahemikus€1.00 kuni €1.90.
Kas minu lähedal on 133 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 133 buss peatus.
133 buss sõiduplaan
133 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 13:00 - 16:20
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 13:00 - 16:20 | 200 |
T | 13:00 - 16:20 | 200 |
K | 13:00 - 16:20 | 200 |
N | 13:00 - 16:20 | 200 |
R | 13:00 - 16:20 | 200 |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 133 (alates Harju Elekter), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 133 (Lehetu) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
133 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 133 (Lehetu) sõidu hind jääb vahemikku €1.00 ja €1.90. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
133 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 133 buss esimeseks peatuseks on Harju Elekter ja viimaseks on Lehetu. 133 (Lehetu) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 133 omab 36 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 63 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 133 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 133 buss jaoks.
Liini 133 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 133 (Lehetu) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 133 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 133 liini Eesti kohta
133 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 94-1 - Pärnu - Vändra - Võidula - Kadjaste - Vändra/ Sõiduplaan
- 13 - Tammiste aiand - Haigla - Oja - Vana-Sauga - Kalurihall/ Sõiduplaan
- 104B - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Raasiku - Kuuse tee/ Sõiduplaan
- 58-1 - Mihkli - Koonga - Pärnu-Jaagupi - Rogenese/ Sõiduplaan
- 62-1 - Pärnu - Audru kool - Tõstamaa - Varbla - Lihula/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 115 - Tallinn - Mähe - Randvere - Tammneeme/ Sõiduplaan
- 20A - Kodara - Vana-Savi - Teater/ Sõiduplaan
- 25 - Haigla - Mai - Riia mnt. -Käreda - Audru kool/ Sõiduplaan
- 1A-I - Merimetsa - Mai - Karja - Linakombinaat - Oja - V-Savi/ Sõiduplaan
- 152A - Tallinn - Jõelähtme - Kaberla - Kuusalu - Kolga - Loksa/ Sõiduplaan
- 52 - Lihula - Oidremaa - Lõpe - Kalli - Irta - Koonga/ Sõiduplaan
- 90 - Pärnu - Urge - Kuiaru - Piistaoja - Tori/ Sõiduplaan
- 54-1 - Pärnu - Audru - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 93 - Pärnu - Tori - Tootsi/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan
- 92-2 - Pärnu - Tori - Vihtra - Vändra/ Sõiduplaan
- 64 - Tõstamaa - Kihlepa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 14 - Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Oja - Haigla/ Sõiduplaan
- 47 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Koonga - Mihkli - Oidremaa - Lõpe/ Sõiduplaan