70-linja
Tommola
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 70 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
70-bussilla (Tommola) on 39 pysäkkiä alkaen asemalta Hoitajankatu ja päättyen asemalle Valkamatie.
70 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 15:45. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 70-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tommola (39 pysäkkiä)
Hoitajankatu
Lahti Keskussairaala
Sykekatu
Keskussairaalankatu
Tähtitorni
Rakuunankatu
Oululainen Vt 12
Kärpäsenmäki
Vanharavirata
Sopenkorpi
Mytäjäinen
Lahti Matkakeskus D
Askon Alue
Upon Silta
Valimonkatu
Viipurintie
Hartwall
Vierumäen Liittymä
Myllyoja (Heinola)
Kausantie
Kymintie
Puistotie
Aholantie
Sinilähde Lahdentie
Tähtiniemi
Jyränkö
Siltasaari
Kaivokatu2
Heinola Kaivokatu
Lampikatu
A.F. Airon Katu
Ratakatu
Tommola
Ukko-Pekantie
Tehtaantie
Vuorikatu 5
Kalastajatie
Sahanniemi
Valkamatie
70 UKK
Mihin aikaan 70 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 70 bussi -pysäkillä klo 15:45 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 70 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 70 bussi -pysäkillä klo 15:45 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 70 bussi saapuu?
Milloin Tommola bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tommola bussi aikataulut.
Onko lähelläni 70 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 70 bussi pysäkki.
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 70 (asemalta Hoitajankatu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 70 (Tommola) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
70 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 70 (Tommola) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
70 (Lehtimäen Liikenne Oy)
70-bussin ensimmäinen pysäkki on Hoitajankatu ja viimeinen pysäkki on Valkamatie. 70 (Tommola) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 70 -linjalla on 39 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 55 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 70-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 70-bussi-linjalle.
Linjojen 70 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 70 (Tommola) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 70 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 70, Helsinki
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 45 - Vääksy - Vesivehmaa/ Aikataulu
- 92K - Orimattila - Kurunkulma - Mallusjoki - Karkkula - Orimattila/ Aikataulu
- 33 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 70A - Tommola - Lahti/ Aikataulu
- 41 - Lahti - Vääksy/ Aikataulu
- 31 - Myyntimiehenkatu - Soltti/ Aikataulu
- 9M - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 44 - Pulkkilanharju - Asikkala kk - Vääksy/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori - Metsämaa/ Aikataulu
- 91B - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 46 - Sysmä - Lahti/ Aikataulu
- 91 - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 72 - Reumanmäki - Lahti/ Aikataulu
- 40A - Lahti - Asikkala kk/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie - Pajulahti/ Aikataulu
- 74B - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 10K - Pajulahti - harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS/ Aikataulu
- 93 - Orimattila - Kuivanto/ Aikataulu
- 34 - Jalkaranta - Laune - Keskusta - Laune - Jalkaranta/ Aikataulu
- 45A - Urajärvi - Vääksy/ Aikataulu