Kaip Vilniaus nukeliauti iki Pizza express naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Pizza express?

Artimiausios stotelės prie Pizza express yra:

  • Naujininkai yra už 193 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Prūsų St. yra už 484 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Pizza express?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Pizza express: 3G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Pizza express?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Pizza express: 10, 17.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Pizza express Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Pizza express Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Pizza express su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Pizza express realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Pizza express? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai; Prūsų St..

Iki Pizza express galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G Troleibusas: 10, 17

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Pizza express lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Pizza express lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Pizza express, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Pizza express su programėle!