Kaip Vilniaus nukeliauti iki gėrimai pigiau naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai gėrimai pigiau?

Artimiausios stotelės prie gėrimai pigiau yra:

  • Naujininkai yra už 164 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Prūsų St. yra už 445 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie gėrimai pigiau?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie gėrimai pigiau: 3G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie gėrimai pigiau?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie gėrimai pigiau: 10, 17.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki gėrimai pigiau Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į gėrimai pigiau Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki gėrimai pigiau su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki gėrimai pigiau realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į gėrimai pigiau? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai; Prūsų St..

Iki gėrimai pigiau galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G Troleibusas: 10, 17

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki gėrimai pigiau lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į gėrimai pigiau lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

gėrimai pigiau, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki gėrimai pigiau su programėle!