139 Linje
St.Hallvard Vgs
Brakar
Brakar 139 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
139 buss (St.Hallvard Vgs) har 7 stopp som går fra Gullaugkrysset og slutter på St. Hallvard Vgs..
139 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:10. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 139 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: St.Hallvard Vgs (7 stopp)
Gullaugkrysset
Linnesbakken
Tuverudstien
Lier Stasjon
Lierkroa
Lier Vgs.
St. Hallvard Vgs.
139 FAQ
Når begynner 139 buss å operere?
139 buss starter å operere klokken 08:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 139 buss å gå?
139 buss slutter å operere klokken 08:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 139 buss?
Når kommer St.Hallvard Vgs buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for St.Hallvard Vgs buss som er nærmest din plassering.
Er det en 139 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 139 buss stopp.
139 buss Rutetabell
139 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:10 | Engangstur |
ti. | 08:10 | Engangstur |
on. | 08:10 | Engangstur |
to. | 08:10 | Engangstur |
fr. | 08:10 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 139 (fra Gullaugkrysset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 139 (St.Hallvard Vgs) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
139 linje buss billettpris
Brakar 139 (St.Hallvard Vgs) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
139 (Brakar)
Det første stoppet på 139 buss ruten er Gullaugkrysset og siste stopp er St. Hallvard Vgs.. 139 (St.Hallvard Vgs) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 139 har 7 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 9 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 139 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 139 buss til å ta med på reisen.
Linje 139 sanntid buss tracker
Spor linje 139 (St.Hallvard Vgs) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 139 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 139, i Norge
139 - Alternative Veibeskrivelser
- 139 - Eiker Vgs / Timeplan
- 139 - Hønefoss Via Vikersund / Timeplan
- 139 - Lier Vgs / Timeplan
- 139 - Åssiden Vgs / Timeplan
- 139 - Eikli / Timeplan
- 139 - Fevang / Timeplan
- 139 - Hønefoss Via Hokksund / Timeplan
- 139 - Bragernes Torg / Timeplan
- 139 - Skogen Mjøndalen / Timeplan
- 139 - Vinnesbråtan / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Åmot Skysstasjon / Timeplan
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 53 - Mjøndalen - Åsen/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 98 - Mariås - Tangen - Berger/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 232 - Hønefoss-Halllingby/Ringmoen/ Timeplan
- 108 - Vikersund - Hønefoss/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 104 - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan
- 339 - Ål - Kvinnegardslia/ Timeplan
- 434 - Kongsberg - Gamlegrendåsen N/ Timeplan
- 100 - Drammen-Vikersund-Hønefoss/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan