Linka 45
Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 45 autobus (Aktualizováno)
45 autobus (Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána) má 25 zastávek odjíždí z Poruba, Dílny Dp Ostrava a končí v Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána.
Vyberte 45 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána (25 zastávek)
Poruba, Dílny Dp Ostrava
Poruba, Dílny Dp Ostrava
Poruba, Josefa Skupy
Poruba, Duha
Ostrava, Pustkovec
Poruba, Slavíkova
Poruba, Vozovna
Poruba, Věžičky
Poruba, Oblouk
Poruba, Dělnická
Poruba, Bytostav
Svinov, Malá Strana
Svinov, Jelínkova
Svinov, Fibichova
Svinov, U Korýtka
Zábřeh, Avion
Zábřeh, Výškovická
Zábřeh, Most Mládeže
Vítkovice, Městský Stadion
Vítkovice, Ocelářská
Vítkovice, Bivojova
Kunčice, Frýdecká
Kunčice, Vratimovská
Kunčice, Nová Huť Učiliště
Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána
45 Často kladené dotazy
V kolik začne 45 autobus fungovat?
Služby na 45 autobus začínají v 04:10 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 45 autobus fungovat?
Služby na 45 autobus končí v 22:07 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 45 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 45 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 45. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 45 (od Poruba, Dílny Dp Ostrava), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 45 v reálném čase. (Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 45 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 45 (Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
45 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 45 autobus cesty je Poruba, Dílny Dp Ostrava a poslední zastávka je Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána. 45 (Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána) je v provozu během každý den.
Další informace: 45 má 25 zastávek a celková doba cesty je zhruba 36 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 45 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 45 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 45 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 45 (Ostrava, Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 45 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 45, v Ostrava
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X64 - Klimkovice, Centrum - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria/ Jízdní řád
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- 58 - Poruba, Studentská - Ostrava, Plesná/ Jízdní řád
- 48 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Poruba, Opavská/ Jízdní řád
- 34 - Mor. Ostrava, Křižíkova - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 30 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 41 - Vratimov, Kartonážka - Výškovice, Klašterského/ Jízdní řád
- 28 - Ostrava, Hranečník - Václavovice, Točna/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 55 - Hrabůvka, Poliklinika - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- X58 - Ostrava, Plesná - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 22 - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 56 - Hlučín, Darkovičky - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád