Linka 79
Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 79 autobus (Aktualizováno)
79 autobus (Ostrava, Svinov, Nádraží) má 3 zastávek odjíždí z Svinov, Dubí a končí v Svinov, Nádraží.
Vyberte 79 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Svinov, Nádraží (3 zastávek)
Svinov, Dubí
Ostrava, Svinov, Mosty
Svinov, Nádraží
79 Často kladené dotazy
V kolik začne 79 autobus fungovat?
Služby na 79 autobus začínají v 04:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 79 autobus fungovat?
Služby na 79 autobus končí v 22:25 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 79 autobus?
Kdy přijde linka Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 79 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 79. autobus zastávka.
79 autobus Jízdní řád
79 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:55 - 22:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:55 - 22:25 | 34 - 152 |
út | 04:55 - 22:25 | 34 - 152 |
st | 04:55 - 22:25 | 34 - 152 |
čt | 04:55 - 22:25 | 34 - 152 |
pá | 04:55 - 22:25 | 34 - 152 |
so | 05:04 - 22:25 | 120 - 247 |
ne | 05:04 - 22:25 | 120 - 247 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 79 (od Svinov, Dubí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 79 v reálném čase. (Ostrava, Svinov, Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 79 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 79 (Ostrava, Svinov, Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
79 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 79 autobus cesty je Svinov, Dubí a poslední zastávka je Svinov, Nádraží. 79 (Ostrava, Svinov, Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 79 má 3 zastávek a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 79 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 79 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 79 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 79 (Ostrava, Svinov, Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 79 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 79, v Ostrava
79 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X64 - Klimkovice, Centrum - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria/ Jízdní řád
- 66 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Žel. St./ Jízdní řád
- 68 - Šilheřovice, Paseky - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- OMN B - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Mor. Ostrava, Stodolní/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 81 - Řepiště, U Kříže - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 201 - Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 33 - Přívoz, Oderská - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 38 - Bartovice, Ještěrka - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 21 - Vratimov, Horní Datyně - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 47 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 46A - Svinov, Nádraží - Krásné Pole, Družební/ Jízdní řád
- 28 - Ostrava, Hranečník - Václavovice, Točna/ Jízdní řád
- 58 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 32 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Outlet Centrum/ Jízdní řád
- 24 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Ostrava, Mar. Hory/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 67 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 44 - Třebovice, Tesco - Poruba, Otakara Jeremiáše/ Jízdní řád