Linka S8
Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Štramberk – Veřovice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. S8 vlak (Aktualizováno)
S8 vlak (Studénka) má 9 stanic odjíždí z Veřovice a končí v Studénka.
Vyberte S8 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Studénka (9 zastávek)
Veřovice
Ženklava
Štramberk
Kopřivnice
Kopřivnice Zastávka
Příbor
Skotnice
Sedlnice
Studénka
S8 Často kladené dotazy
V kolik začne S8 vlak fungovat?
Služby na S8 vlak začínají v 04:18 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S8 vlak fungovat?
Služby na S8 vlak končí v 22:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S8 vlak?
Kdy přijde linka Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Štramberk – Veřovice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava hl. n. – Ostrava-Svinov – Studénka – Štramberk – Veřovice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka S8 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba S8 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde S8 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S8. vlak stanice.
S8 vlak Jízdní řád
S8 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:18 - 22:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:18 - 22:00 | 48 - 120 |
út | 04:18 - 22:00 | 48 - 120 |
st | 04:18 - 22:00 | 48 - 120 |
čt | 04:18 - 22:00 | 48 - 120 |
pá | 04:18 - 22:00 | 48 - 120 |
so | 04:18 - 22:00 | 51 - 117 |
ne | 04:18 - 22:00 | 51 - 117 |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S8 (od Veřovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S8 v reálném čase. (Studénka) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku S8 vlak
Ceny České dráhy, a.s. S8 (Studénka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
S8 (České dráhy, a.s.)
První zastávka S8 vlak cesty je Veřovice a poslední zastávka je Studénka. S8 (Studénka) je v provozu během každý den.
Další informace: S8 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší S8 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S8 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S8 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku S8 (Studénka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S8 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S8, v Ostrava
S8 - Alternativní cíle
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- OS 2971 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 1446 - Jindřichov ve Slezsku – Lipová Lázně/ Jízdní řád
- S34 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín město/ Jízdní řád
- SC 503 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- R 310 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- IC 111 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 3553 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- R61 - Opava východ – Ostrava-Svinov – Ostrava hl. n. – Havířov – Český Těšín – Třinec/ Jízdní řád
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- EN 100406 - Ostrava hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S33 - Suchdol nad Odrou – Odry – Budišov nad Budišovkou/ Jízdní řád
- S12 - Kravaře ve Slezsku – Chuchelná/ Jízdní řád
- OS 2963 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2960 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 3531 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád