425 Γραμμή
Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 425 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 425 λεωφορείο (Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο) έχει 39 στάσεις αναχωρεί από Σταθμός Ηλεκτροπαραγωγής Δεκελείας 2 και τερματίζει στο σταθμό ✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις.
Επιλέξτε 425 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο (39 στάσεις)
Σταθμός Ηλεκτροπαραγωγής Δεκελείας 2
Κυκλικός Κόμβος Αηκ Δεκέλειας 2
Τελωνείο Δεκέλειας 1
Λεωφ. Λάρνακας - Δεκέλειας - 4η Στάση
Λεωφ. Λάρνακας - Δεκέλειας - 4η Στάση
Παραλία Δασάκι Πύλας 2
Λεωφ. Ακροπόλεως - Ξενοδοχεία Sandy - Golden Bay
Λεωφ. Ακροπόλεως - Ξενοδοχείο Lordos
Παραλιακό Πάρκο Πύλας 2
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λευκάδος
Λεωφ. Ακροπόλεως - Παραλία Γιάνναθες
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Μεσαορίας
Ξενοδοχείο Palm Beach
Ξενοδοχείο Princess 2
Λεωφ. Αμμοχώστου - Γαλαξία 2
Λεωφόρος Αμμοχώστου - Καλλή Σκάλα 2
Πυροσβεστικός Σταθμός Οροκλίνης 2
Λεωφ. Αμμοχώστου - Αθηνών 2
Λεωφ. Αμμοχώστου - Θύρας
Ναυτικός Όμιλος Λάρνακας
Διυλιστήρια 2
Λεωφ. Αμμοχώστου - Κατίνας Παξινού
Intercollege 2
Τάσσου Παπαδόπουλου - Αριστοτέλη Βαλαωρίτη
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γόλγων
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Μιλτιάδους
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γεωργίου Γεωργιάδη
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
Φοινικούδες - Μαρίνα Λάρνακας
Φοινικούδες - Κοσμά Λυσιώτη
Α' Δημοτικό Σχολείο Αγίου Λαζάρου 1
Ονησίλου
Τουχζανέ - Παπουτσαλίκ
Τουζχανέ - Σαίξπηρ
Φιλοπάππου - Νίτσε 1
Μακένζυ 2
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Τάσου Μητσόπουλου 1
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλαιό Αεροδρόμιο 1
✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις
425 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 425 λεωφορείο;
425 ξεκινάει λειτουργία στις 07:25 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 425 λεωφορείο;
425 σταματάει λειτουργία στις 22:50 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 425 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 425 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 425 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 425 λεωφορείο - Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο
Δρομολόγια γραμμής 425 λεωφορείο
425 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 07:25 - 22:50
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Τρι | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Τετ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Πεμ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Παρ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Σαβ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Κυρ | 07:25 - 22:50 | 20 - 25 |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 425 (από το Σταθμός Ηλεκτροπαραγωγής Δεκελείας 2), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 425 (Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
425 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 425 (Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
425 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 425 λεωφορείο είναι Σταθμός Ηλεκτροπαραγωγής Δεκελείας 2 και η τελευταία στάση είναι ✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις. 425 (Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 425 έχει 39 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 52 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 425 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 425 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 425 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 425 (Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Φοινικούδες - Μακένζυ - Αεροδρόμιο) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 425 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 425, στην Larnaca
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 402 - Μαρώνι - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 443 - Νυχτερινή Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 405A - Σταθμός Κοφίνου - Πάνω Λεύκαρα/ Πρόγραμμα
- 412 - Σταθμός Λάρνακας - Αλαμινός/ Πρόγραμμα
- 442 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Τρούλλοι/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 406 - Τουριστική Πεντάσχινος - Άγιος Θεόδωρος - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 446 - Νυχτερινή: Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Τερσεφάνου - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 424 - Σταθμός Λάρνακα - ΚΟΤ - Πύλα - Εστίες Πανεπιστημίων - Φοινικούδες/ Πρόγραμμα
- 419 - Σταθμός Λάρνακας - Ορόκλινη/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 420 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Καλό Χωριό/ Πρόγραμμα
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα