Kuidas saada linnas Tallinn asukohta 13: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti 13 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti 13 jõudmiseks on:

  • Kalda on 681 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tähetorni on 694 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kadaka Puiestee on 807 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad 13 juures?

Need Buss liinid peatuvad 13 juures: 10, 20, 20A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta 13 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti 13? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti 13 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti 13 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile 13 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalda; Tähetorni; Kadaka Puiestee.

Sihtpunkti 13 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 20, 20A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast 13.

Muudame sihtpunkti 13 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

13, Tallinn
Lihtsam saada 13 kasutades app!