Kuidas saada linnas Põlva asukohta Aal: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aal jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Aal jõudmiseks on:

  • Põlva Kaubanduskeskus on 21 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Keskus on 207 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võru Tn on 568 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Aal juures?

Need Buss liinid peatuvad Aal juures: 20F, 92F.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Aal linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Aal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põlva Kaubanduskeskus; Põlva Keskus; Võru Tn.

Sihtpunkti Aal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20F, 92F

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aal.

Muudame sihtpunkti Aal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aal, Põlva
Lihtsam saada Aal kasutades app!