Kuidas saada linnas Põlva asukohta Seb: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Seb jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Seb jõudmiseks on:

  • Põlva Keskus on 60 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Kaubanduskeskus on 265 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võru Tn on 351 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Seb juures?

Need Buss liinid peatuvad Seb juures: 20F, 92F, 97B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Seb linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Seb? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Seb pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Seb jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Seb lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põlva Keskus; Põlva Kaubanduskeskus; Võru Tn.

Sihtpunkti Seb jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20F, 92F, 97B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Seb.

Muudame sihtpunkti Seb sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Seb, Põlva
Lihtsam saada Seb kasutades app!